Great walks neboli nejlepší treky na Novém Zélandu

Great walks nejlepší treky na Novém Zélandu

Tzv. great walks Nového Zélandu jsou jedinečné túry, které vedou rozmanitou novozélandskou přírodou a ukazují svým návštěvníkům to nejlepší z Nového Zélandu. Tyto treky zahrnují původní pralesy, jezera, moře, řeky, horské štíty, soutěsky i rozsáhlá údolí.  Zkrátka přírodní poklady Nového Zélandu. Každý si v jednom z great walks najde svůj šálek kávy.

Pokračovat ve čtení „Great walks neboli nejlepší treky na Novém Zélandu“

Půjčení auta na Novém Zélandu

půjčení auta na Novém Zélandu

Půjčení auta na Novém Zélandu je jedním z nejčastějších způsobů, jak zemi procestovat. Spaní v autě a kempování patří k levnějším variantám cestování po této zemi a zároveň k nejoblíbenějším. Jaké jsou zde podmínky pro pronájem auta? Není to nic složitého, doporučuje se však nenechávat nic náhodě a pronájem naplánovat a zařídit s dostatečným předstihem, obzvláště v sezóně. Kde se dají auta půjčit a jaké jsou možnosti a ceny?

Půjčení auta na Novém Zélandu se rozhodně vyplatí dokládají zkušenosti cestovatelů. Ačkoliv zde funguje i hromadná doprava, jako jsou autobusy či vlaky, s autem máte při cestování mnohem více volnosti a můžete i ušetřit. Dojedete snadněji mimo město, kde jsou levnější ceny ubytování a služeb.

Pokračovat ve čtení „Půjčení auta na Novém Zélandu“